e-mail e-mail
Menu

Contact

Voor info & algemene voorwaarden info@frescoselect.nl

Evert Fermin

Evert Fermin
Eigenaar, recruiter en psycholoog
Bel: 06 2942 4564 bij slecht bereik graag via whatsapp of mail: evert@frescoselect.nl
KvK-nummer: 59826398
Amsterdam

Marjan Cortenberghe

Marjan van Cortenberghe
Recruiter & trainer
Bel: 06 3164 2592
Mail: marjan@frescoselect.nl
KvK-nummer: 6588882
Reeuwijk

Benjamin Heij

Benjamin Heij
Trainer, coach & assessor
Bel: 06 21402392
Mail: benjamin@frescoselect.nl
KvK-nummer:  77767837
Amsterdam

Rick van de Water

Rick van de Water
Psycholoog
Bel: 06 20303829
Mail: rick@frescoselect.nl
KvK-nummer: 30271155
Amsterdam

Benedikte Schatteman

Benedikte Schatteman
Recruiter
Bel:
NL: 06 1140 5909
BE: 0470 19 28 35
Mail: benedikte@frescoselect.nl
Ondernemingsnummer: BE0699 896 966
Kasterlee - België

Piet-Hein Koster

Piet-Hein Koster
Trainer
Bel: 06 24369786
Mail: piet-hein@frescoselect.nl
KvK-nummer:  63394928
Den Haag